Vakcinace a čipování

Má Váš domácí parťák strach z návštěvy veterinární ordinace nebo ho tam nemáte jak dopravit? Preventivní vakcinaci, čipování a vystavení petpasu spolu hravě zvládneme doma 🙂 Vakcinaci je potřeba objednat včas, alespoň dva dny dopředu.​

Preventivní úkony

V terénních podmínkách nelze zvládnout vše, ale základní klinickou prohlídku, stříhání drápků, čištění uší, odblešení, odčervení, odběr krve, základní oftalmologické vyšetření a další, určitě zvládneme. Podmínkou je, že musí být Váš pejsek nebo kočička alespoň trochu kamarádský. Na preventivní prohlídce je potřeba se domluvit předem telefonicky nebo emailem, dle stavu Vašeho miláčka.

Léčebné úkony

S ošetřením menších ran po úrazech či pokousání mohu pomoci bez problému, ale s dalšími léčebnými úkony je to trochu složitější. U většiny stavů je potřeba několika po sobě následujících návštěv veterináře, podávání léků veterinářem nebo dalších vyšetření (USG, RTG), které v terénních podmínkách nelze provést - samozřejmě vždy záleží na daném problému a stavu zvířete. Pro více informací či konzultaci stavu Vašeho zvířátka neváhejte volat.

Eutanazie​

Smutný, ale často akutní nezbytný úkon, který Vašemu pejskovi, kočičce či králíčkovi nebo hlodavcům mohu zajistit v klidném prostředí Vašeho domova bez stresu. Spolupracuji s Kremace zvířat Ústí, u nichž lze v návaznosti na mé služby objednat zpopelnění Vašeho parťáka.

Geriatrické preventivní vyšetření

Vyšetření, které má za úkol odhalit případná onemocnění spojená s věkem zvířete. Vyšetření zahrnuje základní prohlídku zvířete, preventivní odběr a rozbor krve, odběr vzorků dle potřeby a další laboratorní vyšetření.
V dohledné době plánuji v rámci tohoto vyšetření provést i ultrasonografické vyšetření dutiny břišní. Cena je individuální v závislosti na provedených úkonech.

Stomatologická konzultace

Již delší dobu se věnuji stomatologii psů a koček. Stomatogická konzutace je nezbytná před případným objednáním na zákrok. Tato konzultace je po domluvě možná u Vás doma. Ze zdravotních důvodů dočasně sama stomatologické zákroky neprovádím - obrátit se ale můžete na níže uvedené pracoviště, kde jsem jako stomatolog do nedávna působila.

Potřebujete mou pomoc? Kontaktujte mě: +420 601 541 510