veterinář domů

Do 14.11.2023 věnuji 300,- Kč z prodeje každé ,,Chlupaté příručky” Útulku Dogsy.

Pokud chcete pomoci opuštěným zvířátkům a zároveň tím chcete získat i něco pro VAŠE chlupáče, NYNÍ máte ideální příležitost 🙂

 

Chcete umět adekvátně poskytnout první pomoc a získat čas na zajištění veterinární pomoci pro svého mazlíčka, když se mu něco stane, ale bojíte se že mu ublížíte?

Chcete předejít vzniku život ohrožujících stavů, které vyžadují neodkladné řešení na veterinární pohotovosti?

Mám pro vás jednoduchý a přehledný návod, jak zajistit vašemu čtyřnohému chlupáčovi první pomoc a ušetřit hodně peněz za nechtěné veterinární výdaje.

Na prevenci a první pomoci je skvělé, že nepotřebujete mít léta zkušeností a medicínské vzdělání, ale zvládne to opravdu každý, pokud je na to připravený.

Jsem veterinární lékařka a od června 2019 působím na pohotovostním pracovišti s nepřetržitým provozem.

Již od střední školy jsem nadchnutá pro první pomoc a předcházení problémů a již mnoho chlupáčů jsem uchránila před nechtěnými akutními stavy, které by jim mohly ohrozit jejich život.

Z vlastní zkušenosti s mými čtyřnohými parťáky vím, jak je důležité se zaměřit na prevenci, připravenost a znalosti z této oblasti a jistotu v kramflecích chci předat i vám.

 ,,Práce se zvířaty je skvělá, protože u zvířat se řeší jiné problémy než u lidí a musí se volit jiné postupy, jelikož zvířata Vám neřeknou, co je trápí.“

Díky této ,,překážce” jsem se naučila PROČ je tak důležitá komunikace s majitel zvířat a neskutečně mě naplňuje, když mohu majitelům předat kvalitní informace. Jsem šťastná, když majitel zvířete ode mě tyto hodnotné informace přebírá a využije je efektivně i v praxi pro předcházení problémů jeho parťáka a tím i utrpení těchto němých stvoření. 

 

Několik měsíců jsem tvořila obsah i formu pro VÁS důležitých informací a nyní jsou pro vás k dispozici za symbolickou cenu. Při tvoření jsem vycházela z akutních potřeb zvířete i jeho majitele v nastalé situaci a z vlastních zkušeností, co je a není potřeba v čase, než se dostanete na veterinární pracovistě. V příručce tedy najdete každou jednotlivou informaci ve formě, kterou opravdu využijete a nemusíte se již dlouhé desítky minut, které potřebujete k záchraně vašeho parťáka probírat internetem a hledat mezi omáčkami informací ty správné.

A co víc?

Budete mít tyto informace stále po ruce!

Kupte příručku, která vám ulehčí od mnoha nepříjemností PRÁVĚ TEĎ kliknutím na tlačítko níže. Na výběr máte z tištěné knihy + PDF verze knihy k tištěné knize ZDARMA ve formě BONUSU a nebo samotný E-Book za zvýhodněnou cenu.

 

Cena platí do konce září 2023, poté bude tištěná kniha i E-Book již za cenu standardní.
Days
Hours
Minutes
Seconds
Čas zbývající pro možnost nákupu knihy za aktuální cenu. Cena za PDF verzi po uplynutí této doby bude 497,- Kč. Cena za tištěnou verzi již bez bonusu bude 597,- Kč.


Chlupatá příručka
první pomoci

Chlupatá příručka je průvodce nejčastějšími problémy a akutními stavy se kterými se můžete u svých psů a kočiček setkat doma i v přírodě.

Příručka je zaměřená na stručnost a přehlednost – najdete v ní pouze ty důležité informace, které se Vám v praxi hodí, žádná zbytečná omáčka okolo a řešení problémů je vždy barevně zvýrazněno, včetně barevného rozlišení kapitol pro snadnou orientaci v příručce.

Najdete v ní kapitoly od zásad první pomoci, aby bylo i Vaše bezpečí v pořádku, po život ohrožující stavy jako zástava srdce, dušení či krvácení až po otravy, fyzikální nástrahy a běžná onemocnění psů a koček, která mohou k život ohrožujícím stavům vést.

Příručka Vám také přehledně sdělí, jak rozpoznat zdravé příznaky Vašeho chlupáče od těch, které značí problém, tím pádem můžete zvládnout rozpoznat, zda návštěva veterináře ještě počká nebo je již čas vyrazit a co dělat a nedělat, než na veterinární pracoviště dojedete.

IMG_8311-768x960
Přeji Vám ať slouží a ještě lépe, ať ji nikdy nepotřebujete a vaše zvířátka jsou zdravá.

 

MVDr. Anna Benešová